Sylwia Grzeszczak - wspomnienia z koncertu

Lubię co jakiś czas wrócić do starych zdjęć, zobaczyć co właściwie się tam ukrywa. W ten sposób natknęłam się na folder z koncertem  Sylwii Grzeszczak, który odbył się w ramach trasy "Tamta Dziewczyna".  

I choć po prawie dwóch latach trudno mówić o jakiejkolwiek formie reportażu czy relacji, to chciałabym wrócić do tego dnia, do koncertu Sylwii Grzeszczak i przedstawić Wam to, co z tego dnia pozostało w mojej pamięci.

Sylwia Grzeszczak jest prawdziwym fenomen muzyki rozrywkowej, księżniczka polskiego popu. Każdy jej  singiel staje się hitem, a każda płyta pokrywa płatną. Od czasu, gdy wybuchła masowa histeria na punkcie „Małych rzeczy”, a właściwie już od debiutu z Liberem, stale okupuje miejsca na listach przebojów, zgarnia wszelkie nagrody i wygrywa w rankingach popularności. Zawładnęła sercami Polaków i zniknęła.

Tamta dziewczyna. Po przerwie wróciła z nowym materiałem i trasą, znów rozpętało się szaleństwo. Niemal na wszystkich koncertach wyprzedały się wszystkie bilety. A były to także największe polskie hale.  Nie udało się to jednak z wałbrzyskim koncertem, w którym brałam udział. Ale nie przeszkodziło to Sylwii, aby dać z siebie sto procent.

Sylwia Grzeszczak - trasa Tamta Dziewczyna
Sylwia Grzeszczak - koncert
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak - koncert - trasa koncertowa - relacja
Relacja z koncertu Sylwii Grzeszczak - zdjęcia, reportaż
Sylwia Grzeszczak - fotorelacja z koncertu
Sylwia Grzeszczak z fanami - fani - koncert
Sylwia Grzeszczak - koncert 2016
Sylwia Grzeszczak - relacja z koncertu
Sylwia Grzeszczak - Koncert - Wałbrzych, 4.12.2016

Było to moje drugie muzyczne spotkanie z wokalistką i muszę przyznać, że jej sceniczna przemiana zrobiła na mnie duże wrażenie. Być może poprzednio trafiłam na jej gorszy dzień, ale brakowało mi kontaktu z publicznością. Tutaj było zupełnie inaczej.Myśląc o tym wieczorze, pierwsze co  przychodzi mi na myśl, to brak barierek. Fani, którzy wykupili miejsca w sektorze najbliżej sceny, nie byli w żaden sposób oddzieleni od piosenkarki, która pod koniec koncertu usiadła na końcu wybiegu i wraz z gitarzystą śpiewała dosłownie wśród fanów. Ci co jakiś czas zaczepiali ich nogi,  co wywołało parę zabawnych, choć pewnie krępujących, sytuacji.

Sylwia Grzeszczak - koncert, relacja z koncertu, zdjęcia

Koncert  po brzegi był wypełniony hitami:  „Pożyczony”, „Księżniczka”, czy „Tamta dziewczyna” to tylko parę przykładów piosenek, które  wśród publiczności zrobiły prawdziwą furorę.  Nie sposób nie wspomnieć także o głosie Sylwii, bo to co potrafi z nim zrobić, to coś absolutnie niebywałego.

W tym roku Sylwia Grzeszczak obchodzi jubileusz dziesięciu lat na scenie i z tej okazji wyruszyła w kolejną trasę koncertową.  Ktoś z Was wybiera się na koncert z tej okazji?  Może mieliście już kiedyś okazję usłyszeć Sylwię na żywo?  Jakie są Wasze wrażenia?

Korzystając z okazji, chciałabym zaprosić Was na nowy filmik, który  pojawił się na moim youtubowym kanale. Opowiadam w nim o moich ulubionych filmach animowanych z dzieciństwa. Zapraszam! :)


Zestawienie - Najlepsze animacje z dzieciństwa


         

Komentarze

 1. przyznam szczerze, że nie znam ani jednej jej piosenki :0 Ale widać,że świetnie bawiła się na koncercie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje zdjęcia jak zwykle zjawiskowe, nie wiem jak to robisz?
  Obejrzałam z przyjemnością zalinkowane filmiki, miło poznać Cię niemal na żywo:-)
  Świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 3. szczerze mówiąc, nie jestem wielką fanką jej twórczości :) ale dobrze, że jako artystka stara się "być" wśród fanów, nawiązywać więź z nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nie byłam na koncercie ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam tylko kilka piosenek Sylwii, nie jest to mój rodzaj muzyki, ale trzeba przyznać, że głos ma niesamowity. Piękne zdjęcia!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sylwia śpiewa super, też chętnie poszłabym na jej koncert. Ehh ile ja mam zakurzonych folderów z nieopisanymi jeszcze koncertami :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię piosenki Sylwii! Taki koncert musiał dostarczyć wielu emocji :)
  dreamerworldfototravel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna relacja, lubię Grzeszczak :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie że nie było barierek, taka bliskość jest ważna dla fanów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjęcia wyjątkowe, a ciepło dla piosenkarki przeznaczone, udziela się wszystkim,
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Może to nie jest mój rodzaj muzyki ale parę jej piosenek naprawę do mnie trafia, za to podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo lubię jej piosenki szczególnie te starsze z Liberem:D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Poradnik - Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy?

Harry Potter - pierwsze polskie wydanie

Ewa Farna - Koncert - Świdnica 10.03.2012