Wywiady

Jerzy Owsiak

Prezes fundacji WOŚP, pomysłodawca i organizator największego festiwalu open-air w Europie - Przystanku Woodstock. W ciągu 20 lat istnienia WOŚP, podczas Finałów zebrano ponad 500 milionów złotych, fundacja  zakupiła ponad 20 tysięcy nowoczesnych urządzeń medycznych. Finał jest obecnie jedną z największych akcji charytatywnych w Europie. W jego realizację  angażuje się ponad 1700 sztabów, kwestuje 120 tys. wolontariuszy, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie!

 Natalia Szroeder

Szerszej publiczności dała się poznać za sprawą solowego singla – „Jane”, jednak prawdziwą popularność przeniósł jej duet z Liberem - „Wszystkiego na raz”. Piosenka szybko podbiła serca słuchaczy i zdobyła listy przebojów, a kilka miesięcy później,  ten sukces powtórzył drugi wspólny utwór: „Nie patrzę w dół”. Artystka zaprezentowała także solowe utwory. Przez cały ten czas wokalistka zgromadziła rzeszę wiernych fanów, którzy zniecierpliwieni oczekują na debiutancką płytę Natalii Szroeder.

Ewa Farna

Polka mieszkająca w Czechach. Swoją pierwszą płytę nagrała w wieku 12 lat, w Polsce zadebiutowała  w 2007 roku. Obecnie ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych i 3 koncertowe DVD, które tylko w Polsce sprzedały się w nakładzie ponad 135 tysięcy egzemplarzy. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, jednak jej największą zaletą jest niezaprzeczalny talent i niezwykła osobowość, dzięki której ma setki fanów w Polsce, Czechach i na Słowacji.


Tomasz Rząsa

Dyrektor Reprezentacji do spraw Komunikacji z Mediami. Odmienił wizerunek reprezentacji i sprawił, że znów uwierzyliśmy w biało-czerwonych. Dawniej: piłkarz grający na pozycji obrońcy. Ogółem w kadrze rozegrał 36 spotkań, strzelił w nich jednego gola. Swoją karierę piłkarską zakończył mając 35 lat.  Julka Woźniak

Fanka Natalii Szroeder, która napisała list do piosenkarki, a ta w ramach podziękowań postanowiła ją odwiedzić. To niezwykłe spotkanie na długo pozostanie w pamięci młodej wielbicielki talentu wokalistki. Kilkakrotnie oglądałam filmik z tego wydarzenia, a kilka tygodni potem dowiedziałam się, że mój blog nie był bez znaczenia dla tej historii.


Źródła zdjęć:
Ewa Farna - https://www.flickr.com/photos/drabikpany/5939443415
Jerzy Owsiak -  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Owsiak  
Tomasz Rząsa - https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Tomasz_Rz%C4%85sa.JPG

Popularne posty z tego bloga

Poradnik - Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy?

Harry Potter - pierwsze polskie wydanie

Autografy – najczęściej zadawane pytania