alex subiektywnie na YouTube

Hej! Chciałabym zaprosić Was na mój kanał na YouTube...

Od kilku lat nosiłam się z tym pomysłem, prób było naprawdę wiele, a rok temu było o włos, aż w końcu się jest!

Kiedy zakładałam bloga, nie spodziewałam się, że ta przygoda będzie trwała tak długo. Z wieloma przerwami i potknięciami to już ponad sześć lat. W tym czasie tak wiele się zmieniło. Zmieniłam się ja, ale też cały otaczający nas świat. 

Zwykle dziwnie odbiera się, gdy ktoś pisze czy mówi, że potrzebuje nowych wyzwań, ale właśnie coś takiego kręci się w mojej głowie. Właściwie trudno mi to wytłumaczyć, ale przestałam czuć, że tworzenie tego bloga ma sens, chciałabym spróbować czegoś nowego. 

Wciąż chcę dzielić się swoimi przeżyciami, przedstawiać swoje spojrzenie na różne tematy, dyskutować, ale w innej formie. Pomysłów jest wiele, stopniowo planuję zbierać się na odwagę i poruszać kolejne tematy. Wszystko zależy od tego, co Wam się spodoba i czy w ogóle ktokolwiek będzie tym zainteresowany. Nie oznacza to jednak, że całkowicie porzucam bloga. Wciąż tutaj jestem! :)

Pełniejsze wyjaśnienie powodów tej zmiany, a także pełniejszy zakres tematyki, którą planuję poruszać, znalazł się w powitalnym filmiku. W pewnym sensie chciałabym kontynuować to co działo się tutaj  - po prostu w innej formie. To nie coś zupełnie innego, ale ciąg dalszy.

Jakościowo film na pewno pozostawia wiele do życzenia, ale mam nadzieję, że z każdym kolejnym będzie coraz lepiej. Zapraszam Was na niego i do śledzenia kanału. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! :)