Niespodziewany - Domhnall Gleeson

Czas, kiedy w ciągu miesiąca wysyłałam kilka listów z prośbą o autograf, zdecydowanie minął. Ostatnią taką przesyłkę nadałam  na początku wakacji dwa lata temu.

Od tego czasu w mojej skrzynce nie pojawiło się wiele odpowiedzi, ostatnio nie było ich prawie wcale. Niespodziewanie jednak do mojej skrzynki trafiły kolejne koperty z zagranicznym znaczkiem, zaadresowane moim pismem. Do mojej kolekcji dołączył kolejny autograf - podpis Domhnalla Gleesona.

Większość odpowiedzi, na które mogłam liczyć - od aktorów, którzy odpisują i robią to regularnie - już do mnie dotarła. Oczywiście jest kilka, jeśli nie kilkanaście, które przepadły bez echa, były bowiem zaadresowane do osób, które odpisują rzadko, lub coś po prostu poszło nie tak. 

Domhnall Gleeson - Autograf - Autograph - Harry Potter - Bill Weasley

Jak już wspomniałam - ostatnie listy wysłałam na początku lipca w 2014 roku. Jeden z nich zaadresowany był do Kennetha Branagha, którego podpis pojawił się u mnie po dziesięciu miesiącach. Odpowiedź na drugi  pojawiła się w mojej skrzynce pod koniec maja, po prawie dwóch latach oczekiwania. Oczekiwania? Po dwóch latach od nadania przesyłki. Całkowicie zapomniałam o tym liście i absolutnie nie sądziłam, że jest jakaś szansa, że dostanę jeszcze jakieś odpowiedzi na przesyłki z tego okresu. 

Bardzo ucieszyła mnie jednak ta niespodzianka, a jest to już druga odpowiedź jaką otrzymałam w przeciągu kilku miesięcy po długiej przerwie, druga odpowiedź pochodząca z Irlandii. Na początku roku otrzymałam odpowiedź od Brendana Gleesona, na którą musiałam czekać dwa i pół roku. Była to przesyłka na którą, jak na razie, musiałam czekać zdecydowanie najdłużej.

Być może ktoś z Was nie wie, ale Domhnall Gleeson, który wcielił się w Potterze w postać Billa Weasley'a jest synem Brendana Gleesona, który w serii filmów o chłopcu, który przeżył zagrał Szalonookiego Moody'ego.

Domhnall Gleeson - Autograf - Autograph

W porównaniu z przednimi miesiącami, ostatnio postów o autografach pojawiło się całkiem sporo. Jako, że jest to jeden z Waszych ulubionych tematów, jakie pojawiają się na blogu, może wkrótce powinnam napisać kolejny? :P

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!