Kryzys - David Ryall

Siedzę sobie wpatrzona w pustą kartkę i nie mam pomysłu jak powinnam zacząć dzisiejszy post. Były takie momenty, gdy miałam do opisania kilka podpisów, co z chęcią czyniłam na nudniejszych lekcjach. Była to właściwie produkcja taśmowa: kończyłam jedną notkę i już zaczynałam opis zdobywania kolejnego podpisu.

Muszę przyznać, że wyszłam już z wprawy, a autograf, który chciałabym opisać otrzymałam już naprawdę dawno temu – w kwietniu - i nie pamiętam już nawet niewątpliwie ciekawych okoliczności jego otrzymania.
Autograf, którym chciałabym się dziś pochwalić, to podpis aktora, który wcielił się postać Elphiasa Doge - David Ryall. Choć ta postać w filmie nie była szczególnie ważna, podobnie zresztą było w książce, ja zwróciłam na nią szczególną uwagę. Nie umiem tego dokładnie wyjaśnić, ale Elphias pojawia się już na początku książki, za sprawą artykułu, który napisał. Ostatni tom czytałam chyba najwięcej razy i najlepiej pamiętam moje wyobrażenia na temat opisanych w nim postaci, zdarzeń i miejsc, których nie przysłonił mi film. Doskonale pamiętam, jak jeszcze przed premierą filmu pożerałam wzrokiem kolejne karty powieści. Wiedziałam bowiem, że już niedługo czytając tę książkę kolejny raz, będę porównywała ją z filmem.

David Ryall - autograf Harry Potter

Filmowy Elphias niewątpliwie nie zakłócił moich książkowych wyobrażeń, ale spotęgował je. David Ryall świetnie wykreował tę postać i choć otrzymanie jego podpisu nie spowodowało u mnie wybuchu radości, dziś cieszę się, że napisałam list i  mogę pochwalić się podpisem tego aktora. Autograf przyszedł do mnie, kiedy ten temat stał się dla mnie właściwie całkowicie obojętnym. W tym samym czasie postanowiłam też zawiesić bloga, nie wysyłałam kolejnych listów i właściwie przestałam wierzyć, że moje plany mogą się udać. 

Dziś jednak, ta chwila zwątpienia jest już za mną, a ja zapraszam Was już na kolejny, zdecydowanie bardziej optymistyczny wpis już za 2 tygodnie! ;)

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!