Wyjaśnienie


Blisko dwa lata temu postanowiłam założyć bloga, który miał opowiadać o wszystkim, co mnie interesuje: fotografii, motoryzacji i Harrym Potterze. Miesiąc później otrzymałam swój pierwszy autograf i to właśnie ta tematyka zdominowała mojego bloga.

Przy pierwszej rocznicy mojego blogowania pojawił się ogromny urodzinowy post, byłam z siebie niesamowicie dumna, że przez tak długi czas udało mi się prowadzić bloga sumiennie, a biorąc pod uwagę moją „pracowitość”, jest to nie lada wyczynem.

Dziś muszę przyznać, że już mnie to nie bawi. Zabrakło  wpisu zwieńczającego dwa lata bloga. Przez ostatnie cztery tygodnie wpis pojawił się tylko raz. Przez dwa tygodnie nie pojawiło się nic nowego, a ja nieprzymuszona publikacją kolejnej notki, którą sama sobie narzuciłam,  czułam się wolna. Na blogu nikt nie zapytał o nowy post, nikomu go nie brakowało. Postanowiłam jednak to wyjaśnić i oficjalnie się z wami pożegnać, przynajmniej na jakiś czas.

Dziś  pisanie tylko o Harrym czy  autografach nie sprawia mi już przyjemności, nie mam na to czasu ani determinacji, aby zmusić się do pisania, a „wypalenie” w moim wieku nie wróży nic dobrego. Dlatego  postanowiłam zrobić sobie przerwę, poczekać, aż uda mi się nabrać świeżego powietrza, być może wtedy powrócę do prowadzenia tego bloga, a dziś chciałabym podziękować wszystkim, którzy przez ten czas wspierali mnie i mojego bloga. Dziękuję każdemu kto tu zaglądał, czytał i komentował. 
Komentarze

 1. primaaprilisowy żart? :) czy jednak nie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Alex, ja czekałam na nowy wpis, ale nie miałam odwagi się pytać, bo nie chciałam nalegać. Nie opuszczaj bloga, proszę... Nie musisz pisać tyko o autografach, możesz robić notki o aktorach, filmach, pisać opowiadania itp. Ja nadal będę obserwować twój blog. Co dzień sprawdzam, czy masz nowy wpis i będzie mi ciebie brak, kiedy blog opuścisz. Zainspirowałaś mnie do wysłania pierwszego listu do aktora i do założenia własnego bloga. Jeszcze raz: NIE ODCHODŹ, PROSZĘ!

  OdpowiedzUsuń
 3. 1 kwietnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale blog nie zostanie usunięty ?

  OdpowiedzUsuń
 5. O szkoda. Będzie mi Cię brakowało, ale doceniam to, co zrobiłaś. Jak najbardziej rozumiem Twoją decyzję. Wiedz tylko, że jesteś świetną osobą. Życzę Ci miłego "wypoczynku" ;) I sukcesów. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To żart na prima aprilis, right?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludzie dzisiaj urodziny Greda I Forga ._.

  OdpowiedzUsuń
 8. to tylko taki dżołk, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 9. To żart, no nie? ;33 Oby :)

  OdpowiedzUsuń
 10. żart prawda?! Błagam niech to będzie żart! W końcu w ostatnich notkach pisałaś, że masz więcej sukcesów, ale podzielisz dopiero w kolejnych :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Od ostatniego wpisu zaglądałam niemal co drugi dzień, czekając na kolejny. Przez te 2 lata stworzyłaś mnóstwo super postów, każdy oryginalny, przemyślany i ciekawy. Rozumiem, że w końcu pisanie o jednym i tym samym Ci się znudziło- normalne. I rozumiem, że potrzebujesz przerwy. Ale z niecierpliwością będę czekać na Twój powrót- który mam nadzieję nastąpi niebawem.
  Pozdrawiam gorąco,
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 12. Prima Aprilis jak nic xD
  Pewnie dostałaś nowy autograf i napiszesz o nim w piątek albo sobotę xD Może od Harta? Widziałam, że rozsyła ostatnio.

  OdpowiedzUsuń
 13. Powiedz że to żart !!! Ja się interesuję twoim blogiem, ale nie miałam internetu przez miesiąc i tylko w szkole na informatyce mogłam przeczytać w ukryciu nowe notki. Nie rób nam tego

  OdpowiedzUsuń
 14. Błagam niech to będzie żart !!! Twój blog należy do moich ulubionych blogów. Mi było bardzo brak twoich cotygodniowych postów i zawsze z niecierpliwością czekam na sobotę by przeczytać twój post. Życzę ci by wróciła do ciebie wena i byś miała dużo zapału do prowadzenia tego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Oh nie, żeby to był żart! :c Twój blog jest jedynym, który naprawdę mnie wciągnął i regularnie tu zaglądam. Będę tęsknić za twoimi notkami. No ale skoro potrzebujesz odpoczynku od pisania bloga to rozumiem. Mimo to nadal będę tu zaglądać - bo może jednak coś się pojawi ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja żart to spoko. Jeśli nie, szkoda. Nie zapytałam czemu nie ma notki bo pomyślałam że najwyraźniej miałaś ważny prywatny powód. No cóż, będzie mi brakować twojego bloga. Mam nadzieję że tu jeszcze powrócisz.
  Pozdrawiam, Aleksandra

  OdpowiedzUsuń
 17. Robi wrażenie gdyby nie fakt, że jest Prima Aprilis ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Dobry żart, Za bardzo to lubisz, aby ot tak z tego rezygnować, nawet na pewien czas. ;-)

  Pozdrawiam
  Skumbrik

  OdpowiedzUsuń
 19. Miałam nadzieje, że świętujesz urodziny Freda i Georga , ale nie dodałaś nowego posta, więc zaczynam się martwić ... :( Prosze, nie odchodź Aleex :*

  OdpowiedzUsuń
 20. Wciąż cisza. To chyba jednak dłuższa przerwa :(

  OdpowiedzUsuń
 21. Coś te żarty z okazji Freda i Georga nie śmieszne ;(

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie! Aż mi się ryczeć chce... ostatnio codziennie zaglądałam na bloga, lecz nic nowego nie znalazłam :c Przeczytałam pół bloga... Naprawdę piękny! :) Dziękujemy Ci i jeśli naprawdę "odpoczniesz" od tego, to będzie mi Cię brak. :c
  W każdym razie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów oraz cierpliwości :*

  OdpowiedzUsuń
 23. Aleeex, myślałam, że to żart. Codziennie po kilka razy wchodzę na Twojego bloga. On sprawił, że wysłałam swój pierwszy list. Nadal jestem Ci bardzo wdzięczna. Szkoda, że postanowiłaś naprawdę to przerwać.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Poradnik - Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy?

Ewa Farna - Koncert - Świdnica 10.03.2012

PATOS