Wyniki konkursu

Wczoraj na blogu miały pojawić się wyniku konkursu, jednak z powodu małych problemów technicznych pojawiają się dopiero teraz.

Na samym początku muszę zaznaczyć, że mam dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Zła jest taka, że niestety nie otrzymałyśmy minimalnej liczby prac, które były wymagane, by konkurs się odbył. Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczona, a nawet trochę zawiedziona, ponieważ zainteresowanie konkursem było bardzo duże, zapewnialiście, że podobają Wam się zadania konkursowe i na pewno weźmiecie udział. Organizacja takiego konkursu wbrew pozorom jest dość czasochłonna i przykro mi, że nie mieliście ochoty razem się bawić, ale obiecuję, że wyciągnę wnioski na przyszłość. :p  


Mimo, że nie nadesłano wystarczającej liczby prac w żadnej z kategorii i konkurs zostaje unieważniony,  postanowiłyśmy wyróżnić jedną z prac w konkursie plastycznym.  Zuzanna K., która nadesłała nam piękny projekt okładki do książki „Poradnik hodowcy smoków” otrzyma coś specjalnego: magiczną bransoletkę z miniaturką znicza, a także kolczyki, które razem tworzą piękny zestaw. Sponsorem nagrody specjalnej jest Rainbow Art – z którą prosimy skontaktować się i przesłać adres, na który ma zostać wysłana nagroda.
Serdecznie gratulujemy!

Komentarze

 1. Hmm, jeśli konkurs przez zbyt małą liczbę prac został anulowany, można było to napisać od razu, nie czekałabym z niecierpliwością przez 2 tygodnie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie wyraźnie było napisane kiedy pojawią się wyniki. Jeśli jednak zostałyby opublikowane wcześniej, nie zostałaby przyznana żadna dodatkowa nagroda. :)

   Usuń
  2. Ale to nie są wyniki, tylko komunikat o odwołaniu - to są dwie różne rzeczy.

   Usuń
  3. Nie zgodzę się z Tobą, bo jednak ktoś wygrał. :)

   Usuń
  4. A co to za różnica?! Odwołanie czy ogłoszenie wyników?! Przeciez i tak jest zwycięzca. To nie jest wina Alex, że tak mało osób postanowiło wziąć udział w konkursie. Regulamin był chyba jasny...

   Usuń
 2. a dla prac literackich nic? Ile prac zabrakło? no i jaka jest ta dobra wiadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja osobiście jestem zawiedziona takim finałem konkursu. Nie chodzi mi o to, że nie wygrałam, czy coś w tym stylu, lecz o pracę jaką włożyli ci wszyscy ludzie. Fajnie, że przynajmniej jedna osoba wygrała, tylko nie to o co walczyła (choć nie wyrażam się w jej imieniu, bo może pasuje jej wygrana w postacj bransoletki i kolczyków), ale miały być dwa miejsca i inne nagrody, dlatego w podziękowaniu dla tych, co przysłali swe rysunki, uszanowalibyście pracę i czas jaką inni włożyli, a po zdjęciach widać, że się starali.
  "Organizacja takiego konkursu wbrew pozorom jest dość czasochłonna i przykro mi, że nie mieliście ochoty razem się bawić". Rzeczywiście przygotowanie takiego konkursu może kosztować wysiłku, ale mnie przygotowanie okładki i zapewne innym także zajęło trochę czasu i wydania pieniędzy. Ja i te kilka osób chciało się bawić i mnie osobiście przykro jest, że tak to się skończyło, nawet jakbym i tak nie wygrała tego konkursu. Nie wiem kto miał w tej sprawie decydujący głos, dlatego nikogo nie oskarżam, lecz wyrażam swoje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak już wyżej napisałam ja również żałuję, że konkurs nie może być rozstrzygnięty, ale to już niestety nie leży w mojej gestii.

   Tak samo jak w sprawie konieczności "polajkowania" stron sponsorów, tak samo jest w przypadku wymaganej ilości prac. Nikt nie będzie chciał podarować nam swojej pracy, czasu, ani materiałów, z których wykonuje swoje koszulki, bransoletki czy breloczki jeśli w konkursie weźmie udział tylko kilka osób.

   Niestety takie były warunki konkursu i każdy zgłaszając swoją pracę był tego świadomy.

   Usuń
  2. Tak, byłam świadoma, tego zgłaszając swoją pracę, jednak trzeba przyznać, że i tak "sponsorzy" zyskali na tym konkursie, w przeciwieństwie do tych, co wysłali pracę literacką.

   Usuń
 4. Kurcze.. masakra ludzie, takie nagrody a wy odpuściliście.. Szkoda, mocno się napracowałam. Ile było prac w literackim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bardzo żałuję, bo nagrody wydawały mi się bardzo fajne. W konkursie literackim nadesłano 9 prac.

   Usuń
 5. Pojawią się pracę literackie?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bardzo chciałam wziąć udział w konkursie, ale nie mam facebooka. :( Moze następnym razem uda Ci się zorganizować coś bez polubiania stron, byłoby super.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Poradnik - Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy?

Harry Potter - pierwsze polskie wydanie

Autografy – najczęściej zadawane pytania