Wyniki konkursu

Wczoraj na blogu miały pojawić się wyniku konkursu, jednak z powodu małych problemów technicznych pojawiają się dopiero teraz.

Na samym początku muszę zaznaczyć, że mam dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Zła jest taka, że niestety nie otrzymałyśmy minimalnej liczby prac, które były wymagane, by konkurs się odbył. Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczona, a nawet trochę zawiedziona, ponieważ zainteresowanie konkursem było bardzo duże, zapewnialiście, że podobają Wam się zadania konkursowe i na pewno weźmiecie udział. Organizacja takiego konkursu wbrew pozorom jest dość czasochłonna i przykro mi, że nie mieliście ochoty razem się bawić, ale obiecuję, że wyciągnę wnioski na przyszłość. :p  


Mimo, że nie nadesłano wystarczającej liczby prac w żadnej z kategorii i konkurs zostaje unieważniony,  postanowiłyśmy wyróżnić jedną z prac w konkursie plastycznym.  Zuzanna K., która nadesłała nam piękny projekt okładki do książki „Poradnik hodowcy smoków” otrzyma coś specjalnego: magiczną bransoletkę z miniaturką znicza, a także kolczyki, które razem tworzą piękny zestaw. Sponsorem nagrody specjalnej jest Rainbow Art – z którą prosimy skontaktować się i przesłać adres, na który ma zostać wysłana nagroda.
Serdecznie gratulujemy!