Konkurs - regulamin

Czarodzieje i czarownice! 
Już dziś startujemy z magicznym konkursem
i zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

 NAGRODY

Zacznijmy od tego co w każdym  konkursie jest najważniejsze: nagród. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie (literacką i graficzną) w każdej z nich możecie wygrać koszulkę z niesamowitym, magicznym nadrukiem wykonaną przez Mother Of Print (1 miejsce)  lub  godło Hogwartu w postaci naszyjnika czy też zawieszki od Rainbow Art (2 miejsce).

KONKURS LITERACKI

Zadaniem konkursowym w tej kategorii jest: napisanie magicznej baśni, którą rodzice będą mogli wieczorami czytać swoim małym czarodziejskim pociechom.
Praca musi być zapisana w programie Microsoft Word w formacie .doc lub .docx i liczyć co najmniej 3 tysiące znaków (ze spacjami).

KONKURS PLASTYCZNY 


Zadaniem konkursowym w tej kategorii jest:  Zaprojektowanie okładki magicznej księgi,  która była wymieniana w cyklu książek "Harry Potter". 

Oznacza to, że musicie wybrać dowolną magiczną księgę, która była wymieniona w cyklu książek „Harry Potter”, może być to np. księga zaklęć czy lektura z biblioteki, a następnie zaprojektować  okładkę tej książki. Wymagany jest jedynie projekt przedniej części okładki, który  powinien zawierać tytuł danego dzieła, a także jego autora.
 Prace można wykonać za pomocą rysowania czy malowania dozwolone są wszystkie techniki, jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. Nie uwzględniamy jednak prac wykonanych za pomocą grafiki komputerowej, choć praca może być lekko ulepszona za pomocą programów graficznych.  Dopuszczalna jest obróbka  graficzna, jednakże praca konkursowa nie może zawierać elementów, których osoba biorąca udział w konkursie nie jest autorem.

WAŻNE INFORMACJE

  1. Prace konkursową należy przesłać na adres: hogwartsdead@wp.pl a w temacie wiadomości należy napisać „Konkurs”.
  2. Termin nadsyłania prac ubiega 23 lutego 2014 roku o godzinie 23.59
  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na łamach bloga 9 marca 2014r.
  4. Warunkiem udziału w konkursie jest skomentowanie zdjęcia informującego o konkursie: link i  polubienie stron organizatorów: 

 

  Regulamin -  zasady, których trzeba przestrzegać


1. Konkurs trwa od 25.01.2014 do 23.02.2014r.
2. Termin nadsyłania prac ubiega 23.02.2014r. o godzinie 23.59
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na łamach bloga 9.03.2014r.
4. Konkurs podzielony jest na dwie, osobne kategorie: literacką i plastyczną.
5. Każdy może wziąć udział tylko w jednej kategorii i może nadesłać tylko jedną pracę. 
6. Warunkiem udziału w konkursie jest skomentowanie zdjęcia informującego o konkursie: link i  polubienie stron organizatorów: Jaram się jak Hogwart w 1997-1998r.,  Aleeex Smile Mother Of Print i Rainbow Art.
7. Pracę konkursową należy wysłać na adres hogwartsdead@wp.pl a w temacie wiadomości należy napisać „Konkurs”. Do pracy konkursowej należy dołączyć Print Screen potwierdzający polubienie stron organizatorów.
8. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Rzeczpospolitej Polskiej.
9. Wysyłając swoją pracę, uczestnik konkursu akceptuje jego regulamin i  wyraża zgodę na ewentualną publikację jego pracy na łamach tego bloga.
10. Osoba biorąca udział w konkursie zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy konkursu.
11. Osoba wysyłająca pracę na konkurs musi mieć do niej pełne prawa autorskie. Niedozwolone jest kopiowanie cudzych prac i ich fragmentów.
12. Uczestnik, który nie spełni warunków zapisanych w powyższym regulaminie zostanie zdyskwalifikowany.
13. Warunkiem odbycia się konkursy jest nadesłanie 15 prac w każdej kategorii konkursu.
14. Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany regulaminu, a także nagród, jeśli poziom nadesłanych prac będzie niski. 

Pewne punkty powyższego regulaminu mogą brzmieć bardzo poważnie i groźnie, jednak zostały one zapisane dla Waszej wygody, aby konkurs przebiegł bez niepotrzebnych nieścisłości.
Mamy nadzieję, że podobają Wam się zadania konkursowe i niesamowite nagrody sponsorowane przez Mother Of Print i Rainbow Art.

Zachęcamy do brania udziału w konkursie i życzymy powodzenia! :)

UWAGA: Nastąpiła mała zmiana regulaminu!
Aby wziąć udział w konkursie należy także udostępnić konkursowe zdjęcie (publicznie).
Osoby, które wysłały swoją pracę konkursową przed 15.02.2014 są zwolnione z tego obowiązku.