Drugi raz - Fiona Shaw

Pisząc opowiadanie, wiersz, list czy piosenkę, rysując, malując, jednym słowem tworząc coś, potrzebujemy  weny, natchnienia, po prostu ochoty do stworzenia czegoś. Nawet pisząc post na bloga pomocna jest wena, która pozwala z pozoru błahe wydarzenia obrać w słowa tak, aby stworzyć w miarę ciekawą historię. Niestety z moją weną od kilku tygodni jest naprawdę źle, dlatego z góry przepraszam Was za jakoś dzisiejszego wpisu.

Aby opisać Wam mój najnowszy sukces, muszę cofnąć się do początku roku i znów ponarzekać, że w tym czasie panowała u mnie prawdziwa susza, jeśli chodzi o temat autografów. Wysłałam co prawda parę listów, ale odpowiedzi wciąż nie nadchodziły, wśród nich był list do Julie Walters i Fiony Shaw, które do dziś do mnie nie wróciły. W wakacje postanowiłam znów powalczyć i wysłałam kolejne listy do obydwu aktorek. 

Fiona Shaw - Autograf Harry Potter
Dwa miesiące później w skrzynce znalazłam podpis Fiony Shaw, która wcieliła się w postać ciotki Petunii. Niestety podpis nie jest opatrzony dedykacją czy pozdrowieniami, jak znacząca większość podpisów przesyłanych przez aktorkę co wskazuje, że najprawdopodobniej nie czyta ona listów swoich fanów. Zastanawia mnie jednak, dlaczego nie otrzymałam odpowiedzi na pierwszy list, który wcale nie różnił się znacząco jakością względem nowego. Być może się zagubił, a może  przepadł wśród setek innych?
Źródło zdjęcia, na którym złożono autograf - http://trueblood.wikia.com/wiki/Fiona_Shaw

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!