Wyniki konkursu

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień ogłoszenia wyników konkursu. 
Na początku muszę przyznać, że jestem odrobinę zawiedziona. Bardzo duża część prac musiała zostać odrzucona ze względu na nie spełnienie warunków regulaminu. Zastanawia mnie dlaczego tak dużo osób nie przeczytało reguł naszej zabawy lub uznało, że są one nieważne. 


Największym problemem były prawa autorskie.  Wklejanie do swoich prac elementów znalezionych w Internecie to prawdziwa plaga.  Mimo wszystko było w czym wybierać.  Wszyscy uczestnicy, którzy spełnili warunki regulaminu, zdecydowanie stanęli na wysokości zadania.


 Prace zdyskwalifikowane:

Adrian S.
Anna K.

Julia T.
Aleksandra K.

Wybór między tymi pracami nie był łatwy. Każda miała w sobie coś wyjątkowego, jedyny w swoim rodzaju obraz magii uchwycony na mugolskim zdjęciu. Musimy przyznać, że ostateczna formę rankingu poprzedziła gorąca dyskusja i gorliwie negocjacje, jednak w efekcie udało nam się wyłonić kompromisową trójkę laureatów i jedno wyjątkowe wyróżnienie. A więc przed nami ta wyjątkowa, uroczysta chwila... Przyznanie nagród!

Miejsce I - List z Hogwartu 


Agnieszka K.

Nie wiemy, a nawet boimy się dowiedzieć, jak bardzo trzeba było się poobijać, żeby stworzyć tak wyjątkowe ujęcie. W istocie, od tej pracy aż zionie magią.


Miejsce II Zakładka ze Złotym zniczem


Gabriela C.
W tej pracy doceniłyśmy wyjątkową scenerię, udaną grę światła i cienia a także... niebanalny cosplay Hermiony Granger! No, i przede wszystkim, nie można przejść obojętnie obok tak kunsztownie wymalowanego patronusa i... Dementora, ktory skrył się w głębi lasu.


Miejsce III – Brelok ze znakiem
Insygniów Śmierci

Alicja K.

Tu zdecydowanie rzuca się w oczy ekspresja! Dynamiczne ujęcie zaklęcia szczególnie przypadło nam do gustu, a już w szczególności  forma Pojedynku czarodziejów.


Wyróżnienie


Aleksandra B.

Postanowiłyśmy wyróżnić jeszcze jedną, klimatyczną i bardzo magiczną pracę przedstawiającą... zaklęcie Lumos.  Delikatna poświata bijąca z różdżki na ciemnym, mrocznym poddaszu... O taak, zdecydowanie jest tutaj niesamowity klimat!  Postanowiłyśmy nagrodzić autorkę tej pracy rabatem na u Lumos Art na 50% wartości zakupu. Zniżka jest jednorazowa i przyznawana na czas nieokreślony.

Kolejne wyróżnienia:


Justyna M.
Agnieszka K.

Aleksandra S.
Patrycja P.

Sylwia O.
Gosia B.

W związku z tym ze nie przypuszczałyśmy, że w dobie pospolitych losowań sztuka czytania regulaminów zanika, postanowiłyśmy dodatkowo nagrodzić wszystkich uczestników, którzy zadali sobie ten trud i przesłali poprawne, zgodnie z regulaminem prace. Niniejszym każdy z Was otrzymuje wyróżnienie, które uprawnia do 10% rabatu na zakupy u Lumos Art.  Zniżka jest jednorazowa i przyznawana na czas nieokreślony.
 
Laureatów prosimy o przesłanie swojego adresu na  konkurs.alexsmile.lumosart@op.pl
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy wszystkim zwycięzcom  i zapraszamy do wspólnej zabawy w kolejnych konkursach. :)