Nie taki straszny - David Bradley

Wrzesień już dawno dobiegł końca, a w raz z nim zakończył się mój mini maraton sukcesów: 5 autografów w ciągu trzech tygodni, to naprawdę imponujący wynik, biorąc pod uwagę niewielką ilość listów, którą wysyłam.

Jednakże nie zdążyłam opisać Wam, jednego z moich sukcesów, dlatego dziś musimy przenieś się do się do tygodnia, w którym otrzymałam autograf Sir Michaela Gambona.  Przez pół roku nie otrzymałam prawie żadnego podpisu, a tu nagle tak wielki sukces!

Następnego dnia w skrzynce nic nie znalazłam, tak samo było  dwa dni później. Zrzuciłam torbę i zabrałam się za konsumpcję pysznego obiadu, gdy mama wymusiła na mnie błyskawiczne uprzątnięcie pokoju. A wtedy moim oczom ukazała się koperta wysłana z Wielkiej Brytanii.  

W środku znalazłam autograf od Davida Bradley’a z absolutnie przepiękną dedykacją.  Moi sąsiedzi już dawno nie byli narażeni na taki hałas.  Jednakże w środku znalazło się coś jeszcze: liścik. Najpiękniejszy i najdłuższy liścik jaki dostałam. Muszę przyznać, że do dziś nie mogę uwierzyć, że Pan Bradley naprawdę skierował do mnie takie słowa, które świadczą, że naprawdę widział i czytał mój list. Takie odpowiedzi zdecydowanie cieszą najbardziej i pokazują, że trud włożony w pisanie listu ma sens.
David Bradley Autograph Autograf Filch Harry PotterDavid Bradley Autograph Autograf Letter Liścik Aleeex Smile Harry Potter


Zadowolona zaczęłam sprzątać w pokoju: na pierwszy ogień poszedł autograf, który od razu zawisnął na ścianie, chowałam też kopertę gdy odkryłam, że jest dziwnie ciężka.  Okazało się, że w środku znalazło się jeszcze jedno podpisane zdjęcie, które aktor sam wysłał.  Pierwszy raz zdarzyło mi się, aby aktor wysłał  do mnie jeszcze dodatkowe zdjęcie, czym sprawił mi niewyobrażalną radość.

David Bradley Autograph Autograf Liścik

Nie wiem dlaczego Pan Bradley postanowił tak mnie wyróżnić, ale jeszcze pół roku temu jego autograf wydawał mi się absolutnie nie do zdobycia. Dopiero później okryłam, że na listy odpisuje dość szybko. Oglądałam wiele wywiadów z tym aktorem i szczerze mówiąc, nie wiem jak udało mu się wykreować tak odrażającą postać jak Pan Filch i być  w tej roli tak naturalnym i przekonującym. To musi być prawdziwy talent!

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!