Mama - Michelle Fairley

Muszę Wam przyznać, że takiego dnia w szkole dawno nie miałam: na lekcjach spędziłam tylko dwie godziny, po czym pomagałam w organizacji szkolnej imprezy, później okazało się, że mogę wcześniej uciec do domku i byłam już tak szczęśliwa, że nie potrafiłam sobie wyobrazić jeszcze lepszego dnia. 

Wracając do domu, machinalnie sprawdziłam zawartość skrzynki i ku mojemu zdziwieniu zanotowałam, że moje oczy widzą kopertę, zaadresowaną moim pismem.

Dopiero po chwili dostrzegłam, że znajduje się tam też druga, prawie identyczna przesyłka.  Nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam, dlatego biegnąc do domu po klucz, rozmyślałam co może znaleźć się w środku: nadruk, odmowa czy może pusta koperta?  

Już dwa razy otrzymałam podwójną niespodziankę w swojej skrzynce.   Mój pierwszy podwójny sukces to odpowiedzi od bliźniaków Phelps i Pani Hazel Douglas. Kolejny raz podwójną odpowiedź otrzymałam blisko pół roku później:  był to podpis Ciarána Hindsa, niestety w drugiej kopercie nie znalazłam nic. Była pusta.  Taką przesyłkę otrzymałam z planu  nowego filmu Daniela Radcliffe’a.  Z perspektywy czasu bardzo cieszę się z takiego obrotu spraw. Wydaje mi się, że w owej kopercie znajdował lub powinien znajdować się zwykły nadruk. Dzięki tej porażce zmotywowałam się do działania i spełniłam jedno ze swoich największych marzeń.  

Dziś po raz trzeci dostałam dwie odpowiedzi jednego dnia i muszę przyznać, że nie jestem w stanie opisać swojej radości. Dziś chciałabym pokazać Wam autograf od aktorki, która w Harrym nie zagrała znaczącej roli, wcieliła się bowiem w postać mamy Hermiony i występuje tylko w jednej scenie, jednakże fani „Gry o tron”, na pewno dobrze znają tą panią – Michelle Fairley. 

Każde zdjęcie z autografem niesamowicie cieszy, ale muszę przyznać, że autografy opatrzone dedykacją są znacznie więcej warte, przynajmniej w moim prywatnym odczuciu i nie mam na myśli względów materialnych. Jednakże autografy z dedykacją i kilkoma słowami skierowanymi bezpośrednio do nas, cieszą najbardziej. Właśnie taki autograf udało mi się dzisiaj zdobyć i jestem niesamowicie szczęśliwa, patrząc na podpis złożony przez aktorkę. Wiem, że naprawdę miała mój list w rękach, a może nawet go czytała?

Michelle Fairley Autograf Autograph Harry Potter

Nie mogę jednak zapomnieć, że jest to zupełnie wyjątkowy sukces, także ze względu na fakt, że w mojej skrzynce znalazła się także druga przesyłka. Co było zatem w drugiej kopercie?  O tym już za tydzień! 
Zdjęcie na którym złożono autograf, źródło - https://cloudpix.co/game-of-thrones--young-michelle-fairley-1604557.html 

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!

Komentarze

 1. Nie mogę się doczekać kolejnego postu :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. oo Catelyn Stark <3
  zazdroszę! ale też gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O rany! Muszę jak najszybciej zacząć się za pisanie! Uwielbiam ją i Grę o Tron <3

  OdpowiedzUsuń
 4. O, a trzeba kupon?

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję kolejnego autografu! Zastanawiałam się kiedyś kto gra mamę Hermiony i mam odpowiedź :) Aktorka jest bardzo ładna ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :)
  W wakacje znalazłam Twojego bloga i mnie zainspirował. Także postanowiłam spróbować, napisałam 3 listy, ale niestety nie mogę ich wysłać bo na żadnej poczcie w Krakowie nie mogę znaleźć kuponu zwrotnego...No ale cóż, kiedyś na pewno te kupony się pojawią.
  Życzę Ci dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie Ci dziękuję, a co kuponów: możliwe, że jest to spowodowane wymianą kuponów na nowe, ważne do końca 2017 roku, niedługo powinny już się pojawić. Zwłaszcza, że Kraków to ogromne miasto, na pewno gdzieś się znajdą. :)

   Usuń
 7. gratulacje :D

  Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do mnie :D
  wiolka-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mogę się doczekać kolejnego piątku, ciekawe co w tej drugiej kopercie :p

  OdpowiedzUsuń
 9. Hahaha :D Gratulacje! Pzdrawiam, Gollum :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje ! Mi sie marzy autograf od bliźniaków. Ale to może kiedyś, kiedyś postaram się spełnić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat całkiem realistyczne marzenie, trzymam kciuki i serdecznie dziękuję! ;)

   Usuń
  2. Jak już mowa o bliźniakach,to mam pytania do Ciebie Alex. Czy wysyłałaś jeden list do odbu czy dwa-jeden do Olivera i jeden do Jamesa?

   Pozdrawiam ;)

   Usuń
  3. Wysłałam jeden list. :)

   Usuń
 11. Gratuluję autografu :)
  Chciałabym zapytać jak robisz te zdjęcia do autografów? Robisz je na papierze przeźroczystym, lub półprzeźroczystym, jak wyczytałam w poradniku, ale ja dopiero zaczynam i nie mam pojęcia jak to robić... :c Z góry dzięki ! ;) ~ Karola ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy pójść do fotografa i powiedzieć na jakim papierze (błyszczący, matowy, półmatowy) chcesz wywołać zdjęcie. :)

   Swoją drogą, ciekawi mnie, jak wyobrażasz sobie papier przeźroczysty? :D

   Usuń
  2. Dzięki ^^
   Sama niewiem... Kompletnie się na tym nie znam i nawet nie mam wyobrażenia xD Jakiś taki żeby było widać zdjęcie, ale... Zresztą, niewiem.
   Nie mogę się doczekać następnego posta!
   Pozdrawiam - Karola :D

   Usuń
 12. Świetnyy blog :) Mam pytanie: w jakim formacie wysyłasz zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :)
   Zdjęcia wysyłam w formacie A5 czyli 15x21cm - jest to wielkość kartki w zeszycie. :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Harry Potter - pierwsze polskie wydanie

Poradnik - Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy?

Zawsze i wszystko, dla większego dobra