Mama - Michelle Fairley

Muszę Wam przyznać, że takiego dnia w szkole dawno nie miałam: na lekcjach spędziłam tylko dwie godziny, po czym pomagałam w organizacji szkolnej imprezy, później okazało się, że mogę wcześniej uciec do domku i byłam już tak szczęśliwa, że nie potrafiłam sobie wyobrazić jeszcze lepszego dnia. 

Wracając do domu, machinalnie sprawdziłam zawartość skrzynki i ku mojemu zdziwieniu zanotowałam, że moje oczy widzą kopertę, zaadresowaną moim pismem.

Dopiero po chwili dostrzegłam, że znajduje się tam też druga, prawie identyczna przesyłka.  Nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam, dlatego biegnąc do domu po klucz, rozmyślałam co może znaleźć się w środku: nadruk, odmowa czy może pusta koperta?  

Już dwa razy otrzymałam podwójną niespodziankę w swojej skrzynce.   Mój pierwszy podwójny sukces to odpowiedzi od bliźniaków Phelps i Pani Hazel Douglas. Kolejny raz podwójną odpowiedź otrzymałam blisko pół roku później:  był to podpis Ciarána Hindsa, niestety w drugiej kopercie nie znalazłam nic. Była pusta.  Taką przesyłkę otrzymałam z planu  nowego filmu Daniela Radcliffe’a.  Z perspektywy czasu bardzo cieszę się z takiego obrotu spraw. Wydaje mi się, że w owej kopercie znajdował lub powinien znajdować się zwykły nadruk. Dzięki tej porażce zmotywowałam się do działania i spełniłam jedno ze swoich największych marzeń.  

Dziś po raz trzeci dostałam dwie odpowiedzi jednego dnia i muszę przyznać, że nie jestem w stanie opisać swojej radości. Dziś chciałabym pokazać Wam autograf od aktorki, która w Harrym nie zagrała znaczącej roli, wcieliła się bowiem w postać mamy Hermiony i występuje tylko w jednej scenie, jednakże fani „Gry o tron”, na pewno dobrze znają tą panią – Michelle Fairley. 

Każde zdjęcie z autografem niesamowicie cieszy, ale muszę przyznać, że autografy opatrzone dedykacją są znacznie więcej warte, przynajmniej w moim prywatnym odczuciu i nie mam na myśli względów materialnych. Jednakże autografy z dedykacją i kilkoma słowami skierowanymi bezpośrednio do nas, cieszą najbardziej. Właśnie taki autograf udało mi się dzisiaj zdobyć i jestem niesamowicie szczęśliwa, patrząc na podpis złożony przez aktorkę. Wiem, że naprawdę miała mój list w rękach, a może nawet go czytała?

Michelle Fairley Autograf Autograph Harry Potter

Nie mogę jednak zapomnieć, że jest to zupełnie wyjątkowy sukces, także ze względu na fakt, że w mojej skrzynce znalazła się także druga przesyłka. Co było zatem w drugiej kopercie?  O tym już za tydzień! 
Zdjęcie na którym złożono autograf, źródło - https://cloudpix.co/game-of-thrones--young-michelle-fairley-1604557.html 

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!