KONKURS - Lumos Art

Mam przyjemność ogłosić dziś rozpoczęcie kolejnego konkursu. Tym razem zasady będą trochę inne, a wygrać będziecie mogli, po raz pierwszy, zupełnie unikatowe, oryginalne i wyjątkowe nagrody  – robione ręcznie przez  wierne fanki Pottera.

 Zadanie konkursowe

Aby wygrać magiczne nagrody należy zobrazować działanie dowolnego zaklęcia, które zostało wymienione w cyklu książek „Harry Potter”, wykonując zdjęcie, na którym  musi znaleźć się osoba biorąca udział w konkursie.  Dozwolona jest graficzna obróbka zdjęć, jednak nie dopuszczalne jest wykorzystanie elementów,  których osoba biorąca udział w konkursie nie jest autorem.  Do pracy konkursowej należy dołączyć opis działania i nazwę zaklęcia.Nagrody

Wygrać możecie zupełnie wyjątkowe i niepowtarzalne nagrody, wykonane własnoręcznie przez niesamowicie pomysłowe dziewczyny z Lumos Art. Co można wygrać?

1. miejsce –  List z Hogwartu  
 Ręcznie wykonana replika filmowego listu, zaadresowana właśnie do Ciebie!  List jest starannie dopracowany w szczegółach - od postarzanego tajemną recepturą papieru, do złudzenia przypominającego pergamin, poprzez odręczny podpis Minervy McGonagall, po najprawdziwszą hogwarcką pieczęć lakową! W kopercie znajduje się oczywiście bilet, zapewniający podróż pociągiem Hogwart's Express z peronu 9 i 3/4, jak i lista niezbędnych podręczników i wyposażenia, które koniecznie musicie zdobyć przed udaniem się do szkoły.

2. miejsce – Znicz - zakładka do książki  
Ozdobna zakładka metalowa z ażurowym złotym zniczem na łańcuszku. Nada się zarówno do zaznaczenia ostatnio czytanej strony w księgach zaklęć i spisach eliksirów, jak i najzwyklejszych mugolskich książek. W ciągu roku szkolnego, na pewno umili Wam przeczytanie nawet najnudniejszej mugolskiej lektury.

3. miejsce – Insygnia Śmierci – Breloczek  
Niepowtarzalny breloczek z Insygniami Śmierci, można przypiąć go do kluczy, udekorować nim biurko lub zawiesić na łańcuszku i nosić jako biżuterię.

Wyróżnienia
Dla prac, które znacznie się wyróżnią i zachwycą organizatorów, przewidzenie są także wyróżnienia  – kupony rabatowe, dzięki którym taniej można dokonać zakupów na Lumos Art.


UWAGA! Przypominamy, że zadanie konkursowe polega na zobrazowaniu DZIAŁANIA zaklęcia, a nie samej osoby, która je rzuca.

Do zgłoszenia pracy konkursowej prosimy dołączyć link do Waszego konta, za pomocą którego obserwujecie blogi organizatorów.

Regulamin -  zasady, których trzeba przestrzegać.

1. Organizatorem konkursu jest  aleeexsmile  i Lumos Art.
2. Konkurs trwa od 06.09 do 27.09.2013 roku.
3. Ogłoszenie wyników nastąpi  04.10.2013 roku – tydzień po dacie zakończenia nadsyłania prac.
4. Warunkiem wzięcia udziału  w konkursie jest dodanie blogów: http://aleeexsmile.blogspot.com/  i Lumos Art do obserwowanych w usłudze bloggera.
5.  Prace konkursową należy wysłać na adres konkurs.alexsmile.lumosart@op.pl wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem.  Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć pisemną zgodę rodziców na Wasz udział w konkursie.
6. Zdjęcie konkursowe musi przedstawiać działanie zaklęcia, które zostało wymienione w cyklu książek „Harry Potter”.
6. Na zdjęciu musi pojawić się osoba biorąca udział w konkursie.
7. Do zdjęcia należy dołączyć opis działania zaklęcia, które obrazuje praca konkursowe i jego nazwę.
7.  Osoba wysyłająca pracę na konkurs musi mieć do niej pełne prawa autorskie. Niedozwolone jest kopiowanie cudzych prac i ich fragmentów.
8. Dopuszczalna jest obróbka  graficzna, jednakże praca konkursowa nie może zawierać elementów, których osoba biorąca udział w konkursie nie jest autorem.
9.  W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Rzeczpospolitej Polskiej.
10. Oceny prac i wyłonienia zwycięzcy dokonają organizatorzy konkursu.  Oficjalne wyniki pojawią się na łamach obu  blogów  04.10.2013 roku i są nieodwołalne.
11. Osoba biorąca udział w konkursie zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy konkursu.
12. Wysyłając swoją pracę, uczestnik konkursu akceptuje jego regulamin i  wyraża zgodę na ewentualną publikację jego pracy na łamach tego bloga.
13.  Aby konkurs został rozstrzygnięty, musi zostać nadesłane co najmniej 10 prac.
14. Uczestnik, który nie spełni warunków zapisanych w powyższym regulaminie zostanie zdyskwalifikowany.
15. Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany regulaminu, a także nagród, jeśli poziom nadesłanych prac będzie niski.
16. Każdy może nadesłać tylko jedną pracę.
17. Do zgłoszenia pracy konkursowej prosimy dołączyć link do Waszego konta, za pomocą którego obserwujecie blogi organizatorów.


Mamy nadzieję, że podobają Wam się nagrody i konkursowe zadanie. 
Czekamy na Wasze prace! 

Powodzenia ;)