Wasze autografy


Dziś post krótki -  organizacyjny.

Pewna czytelniczka, korzystając z porad zamieszczonych w moim mini poradniku, postanowiła wysłać list z prośbą o autograf. Misja zakończyła się sukcesem i otrzymała wymarzony autograf. Jednocześnie podsunęła mi pewien pomysł…

Chodzi o zdjęcia Waszych autografów, które udało Wam się zdobyć, korzystając z porad zawartych w moim mini poradniku. Zdjęcia Waszych podpisów znalazłyby się w nowej zakładce, podpisane Waszym imieniem, nazwiskiem, nickiem – jak sobie zażyczycie.

Jeśli komuś z Was udało się zdobyć autograf, a korzystaliście z moich wskazówek i chcecie się podzielić Waszym sukcesem, wyślijcie zdjęcie, które ma zostać opublikowane na adres: alexsubiektywnie@gmail.com  wraz  z informacją jak ma zostać podpisane, a także informacją jak długo czekaliście na autograf.

Mam nadzieję, że ten pomysł Wam się spodoba i zechcecie pomóc mi w tworzeniu tej strony, a już za tydzień startujemy z kolejnym konkursem!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zakładka już działa!
Wasze autografy

Autografy zdobyte
przez czytelników, 
którzy korzystali z poradników
zamieszczonych na blogu.