Konkurs

Kilka dni temu napisałam Wam, że udało mi się załatwić dla Was coś wspaniałego i mam nadzieję, że Wy podejdziecie do mojej niespodzianki równie entuzjastycznie.

Ci z Was, którzy zaglądają na mojego bloga od dawna, wiedzą że na fanpage'u bloga co jakiś czas organizowane są konkursy z magicznymi nagrodami. Dziś jednak mam przyjemność zorganizować dla Was  konkurs o zupełnie innym charakterze, a nagrody są jeszcze ciekawsze!

 A zatem zaczynamy!

     Nagrody

Zacznijmy od tego, co dla biorących udział w konkursie najważniejsze – nagród. Wygrać możecie zestaw kolekcjonerskich herbów, zestaw kolekcjonerskich monet lub trójwymiarowy plakat promujący ostatnią część sagi. 
Za ufundowanie  tak wspaniałych nagród chciałabym serdecznie podziękować dystrybutorowi filmów „Harry Potter” – firmie Galapagos Sp. z o.o. 

 Zadanie konkursoweKonkurs podzielony jest na dwie osobne kategorie – literacką i plastyczną.
 Obie kategorie cechuje inny temat pracy i dla każdej kategorii przypisane są różne nagrody. 
Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednej z kategorii i wysłać jedną pracę.

 Konkurs Literacki


W tej części konkursu możesz wygrać:
1 miejsce – zestaw kolekcjonerskich monet
2 miejsce – zestaw kolekcjonerskich herbów


Zadaniem konkursowym w tej kategorii jest napisanie opowiadania  pt.: ”Jeszcze jeden horkruks”. 
 Co to oznacza?  Voldemort stworzył jeszcze jednego horkruksa, a bohater Twojego opowiadania musi go odnaleźć. Nie musi być to Harry, Ron czy Hermiona, może być to wymyślona przez Ciebie postać. 
To Ty decydujesz kto owego horkruksa znajdzie, kiedy i gdzie dzieje się akcja Twojego opowiadania. Musisz jednak uwzględnić informacje skąd dana osoba wie o horkruksie, a także kiedy i jak Voldemort go stworzył.
Twoja praca musi być napisana w programie Microsoft Word i liczyć co najmniej 7 tysięcy znaków (ze spacjami).


Konkurs Plastyczny

W tej części konkursu możesz wygrać:
1 miejsce – zestaw kolekcjonerskich herbów
2 miejsce – trójwymiarowy plakat
Zadaniem konkursowym w tej kategorii jest zilustrowanie Bitwy o Hogwart. 

Twoja praca nie musi dotyczyć konkretnej sceny z książki czy filmu, może być to Twoje wyobrażenie wydarzeń z tego,  bardzo ważnego dla czarodziejów dnia. 

Możesz wybrać dowolną technikę wykonania swojej pracy; mogą być to: kredki, pisaki, farby, czy program graficzny.

Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! 

Ważne informacje

 • Swoją pracę konkursową musisz wysłać na adres: aleeex.smile@op.pl wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć pisemną zgodę rodziców na Wasz udział w konkursie. 
 • Termin nadsyłania prac upływa 26 maja 2013 roku, ogłoszenie wyników nastąpi w przeciągu 14 dni od daty zakończenia nadsyłania prac. 
 • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage’abloga http://aleeexsmile.blogspot.com/ w serwisie społecznościom facebook ze swojego prywatnego profilu,  a także publiczne udostępnienie zdjęcia promującego konkurs, znajdującego się pod tym linkiem.

Regulamin zasady, których trzeba przestrzegać.

 1. Organizatorem konkursu jest administrator bloga http://aleeexsmile.blogspot.com/ 
 2. Sponsorem nagród w konkursie jest Galapagos Sp.  z o.o 
 3. Konkurs trwa od 3.05 do 26.05.2013 roku
 4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage’a bloga na facebook’u i publiczne udostępnienie zdjęcia promującego konkurs znajdującego się pod tym linkiem. 
 5. Konkurs podzielony jest na dwie, osobne kategorie: literacką i plastyczną.
 6. Każda osoba może wziąć udział tylko w jednej kategorii konkursu i wysłać tylko jedną pracę konkursową.
 7. Prace konkursową należy wysłać na adres aleeex.smile@op.pl wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem. 
 8. W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec Rzeczpospolitej Polskiej. Osoby niepełnoletnie do swojej pracy muszą dołączyć pisemną zgodę rodziców na udział w konkursie.
 9. Oceny prac i wyłonienia zwycięzcy dokona organizator konkursu. 
 10. Oficjalne wyniki pojawią się na łamach tego bloga w czasie 14 dni od terminu zakończenia nadsyłania prac – 26.05.2013r. i są nieodwołalne.
 11. Osoba biorąca udział w konkursie zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy konkursu.
 12. Wysyłając swoją pracę, uczestnik konkursu akceptuje jego regulamin i  wyraża zgodę na ewentualną publikację jego pracy na łamach tego bloga. 
 13. Aby konkurs został rozstrzygnięty, musi zostać nadesłane co najmniej 10 prac.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu i zmiany nagród w poszczególnych kategoriach, jeżeli poziom nadesłanych prac będzie zbyt niski lub, gdy będzie ich mniej niż 10 i jednocześnie mniej niż 3 w każdej kategorii. 
 15. Osoba wysyłająca pracę na konkurs musi mieć do niej pełne prawa autorskie. Niedozwolone jest kopiowanie cudzych prac i ich fragmentów. 
 16. Uczestnik, który nie spełni warunków zapisanych w powyższym regulaminie zostanie zdyskwalifikowany.

Powyższy regulamin w pewnych punktach może brzmieć odrobinę groźnie, jednak zapisanie wszelkiego rodzaju regulacji było konieczne, aby wszyscy mieli jasność w jaki sposób przebiega konkurs, a także aby nie powstały żadne nieścisłości, które mogłaby zakłócić przebieg konkursu.

Mam nadzieję, że podobają Wam się nagrody i konkursowe zadania. Czekam na Wasze prace! Powodzenia ;)
 
WAŻNE: W związku z Waszymi licznymi prośbami, zdecydowałam, że:

Termin nadsyłania prac zostaje wydłużony. 

Na wspaniałe rysunki i opowiadania czekam do 9.06.2013 r.
Jest jednak pewien warunek, jeśli do mimo tego, nie zostanie nadesłana odpowiednia ilość prac, niestety nie będę mogła zorganizować dla Was więcej konkursów.