Perfekcyjnie zła - Imelda Staunton

Nasza opowieść zaczyna się jeszcze w sierpniu, gdy pod wpływem radości po otrzymaniu kilku bardzo cennych podpisów, zaczęłam pisać nowe listy.  Odpowiedzi na niektóre z nich nadeszły bardzo szybko, na niektóre zmuszona jestem czekać do dziś.

Po trzech miesiącach oczekiwania, kiedy wróciłam ze szkoły w skrzynce czekała już na mnie niespodzianka. Zupełnie wyjątkowy podpis od niezwykłej aktorki. W Potterze wcieliła się postać niesamowicie złą, podłą, nieznoszącą sprzeciwu.
Choć wyglądem nie przypomina książkowej ropuchy, moim zdaniem w swoją postać wcieliła się doskonale. Landrynkowa, słodka i nieznośna – Umbridge. Pisząc ten list zdecydowałam dołączyć także mój rysunek Dolores. Nim dotarła do mnie odpowiedz od Imeldy Staunton  zdarzyłam już dojść do wniosku, że mój rysunek mógł ja obrazić i nie doczekam się odpowiedzi na mój list. Jednakże okazało się, że aktorka ma niesamowity dystans do siebie i o moim „dziele” wspomniała nawet w dedykacji co sprawiło mi wielką radość.

Imelda Stauton Autograf Dolores Umbridge Autograph Harry Potter

 W nowy rok wraz z blogiem wkroczyłam z wielką pulą sukcesów i mnóstwem nowatorskich pomysłów. Wielkimi krokami zbliżają się urodziny bloga, a z tej okazji planuję wyjątkowy wpis i mały konkurs, do wygrania będzie plakat promujący ostatnią cześć przygód młodego czarodzieja.

Otrzymuje od Was coraz więcej wiadomości z pytaniami: jak zabrać się za pisanie listu, co powinno znaleźć się w kopercie, a także co napisać w liście. Każda wiadomość bardzo mnie cieszy i za każdą serdecznie dziękuję, ale pytania często się powtarzają. Dlatego wpadłam na pomysł, aby dokładnie opisać wszystkie aspekty pisania do sławnych osobistości, a także odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was w tej kwestii pytania. Jeśli podoba Wam się taki pomysł, piszcie proszę w komentarzach, a ewentualne pytania wysyłajcie na adres: aleeex.smile@op.pl

Prowadzę bloga od niespełna roku, a w Polsce znajdują się tysiące ciekawszych pozycji, jednak znalazłam kilku stałych czytelników, którym bardzo dziękuje. Pod wpływem impulsu zgłosiłam mojego bloga do konkursu: „Blog Roku 2012”. Wiem, że nie mam żadnych szans na przejście do kolejnego etapu, jednak postanowiłam spróbować. Jeżeli komuś z Was podoba się mój blog, serdecznie zapraszam do głosowania.

Najważniejszą informacją jest fakt, że dochód z SMS zostanie przekazany na integracyjno- rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych. Zapraszam zatem do głosowania,  muszę przyznać, że mam cichą nadzieję, iż uda mi się zdobyć więcej niż jeden głos.

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!