Wytwórca - John Hurt

Kiedy byłam mała nie bawiłam się lalkami, na półkach w równych odstępnych stały modele samochodów.  Nie tak dawno temu potrafiłam rozpoznać każdy samochód, widząc  kawałek światła lub karoserii. Od września tego roku codziennie muszę dojeżdżać do szkoły. Kiedy w autobusie nie jest zbyt dużo ludzi i można oddychać, jest całkiem przyjemnie.   
 
Zawsze gdy jadę do szkoły sama, rozpracowuję układ siedzeń,  jak zamykają się drzwi, rozmieszczenie uchwytów do trzymania i wiele innych rzeczy. 
Jednym słowem autobusy, nawet te mugolskie  są niezmiernie ciekawe, a nawet fascynujące. Pewnie uznacie, że jestem nienormalna, ale będziecie mieli rację. 

Ostatnio przeszłam mały autografowy kryzys. Dostałam tylko dwa  podpisy w ciągu miesiąca. Czemu ja marudzę?! Przecież  nie tak dawno, od marca do lipca nie przyszedł do mnie ani jeden podpis. No tak…. Człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego. Aby opisać dzisiejszy sukces, muszę cofnąć się do pierwszego dnia października. Na ten podpis czekałam dwa tygodnie. Autograf ten pochodzi od aktora, który w potterowych filmach nie pojawia się często, ale gra bardzo ważną dla całej fabuły postać.  To właśnie on wprowadził nas do magicznego świata, Harry'emu uchylił rąbka tajemnicy blizny na czole.  W końcu to on zdradził Voldemortowi tajemnice bliźniaczych rdzeni, a także fakt istnienia czarnej różdżki.  Pan Olivander, którego postać w genialny sposób stworzył John Hurt.  Dzięki temu człowiekowi wytwórca różdżek stał się ciepłym człowiekiem,  całym sercem kocha swoją pracę. 

John Hurt autograf, autograph, Ollivander Harry Potter
 
Kiedy wysyłałam list do tego pana, liczyłam na szybki sukces. Ale równocześnie wysłałam także list to innego aktora, od którego odpowiedzi na pewno nie otrzymam.  Dlaczego?

Szanse na otrzymanie odpowiedzi są bliskie zeru, jednak nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała. Potem miałabym do siebie pretensje, że nie zrobiłam wszystkiego, aby spełnić swoje małe marzenie. Teraz mam czyste sumienie,  wykorzystałam jedyną okazję.

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!