Na pomoc! - Gemma Jones

Ostatnio pod wpływem emocji powstał najdłuższy wpis, jaki mogliście przeczytać na tej stronie, a dziś dla odmiany, krótko, zwięźle i na temat. 

Ostatnio moje autografy wreszcie zawisły w antyramach na ścianie i prezentują się przepięknie. Siadam na biurku i wpatruję się w moje dzieło. Każdy autograf to osobna historia, to ogromna praca i czas jaki musiałam poświęcić, aby  moc cieszyć się tymi wspaniałymi podpisami.

Niektórzy dziwią się, że siedzę i marnuje czas, ozdabiając koperty, niektórzy kolekcjonerzy adresują koperty absolutnie zwyczajnie. Jednak według mnie, może sprawić to komuś przyjemność, koperta wyróżnia się z setek innych i jest szansa, że odpowiedz nadejdzie szybciej. Nie popieram ozdabiania kopert, kiedy piszemy do „wielkich nazwisk” i wyłącznie wtedy. Według mnie nie powinniśmy segregować gwiazd, na gorsze i lepsze, wszystkim jednakowo należy się szacunek. Dodatkowo rysowanie i ozdabianie sprawia mi ogromną przyjemność. Nie mogę się poszczycić talentem plastycznym, lecz moje koperty wydają mi się całkiem ładne. Pokazuje to, że pomysłowość, wytrwałość, determinacja mogą mieć naprawdę ciekawe rezultaty. 

Przejdźmy jednak do meritum. Już dawno w skrzynce nie spotkała mnie żadna niespodzianka i zdążyła złapać mnie jesienno-zimowa chandra i przeziębienie. Zawsze, gdy jestem zdrowa, zastanawiam się czemu, gdy leżę w domu nie zrobię jakiś pożytecznych rzeczy, choćby nawet nie napiszę kilku listów. Teraz przypomniałam sobie odpowiedź.  Gorączka zdecydowanie utrudnia rozsądne myślenie, a i ból gardła nie pomaga.

Dziś chciałabym pochwalić się moim nowym nabytkiem – własnoręcznym podpisem Gemmy Jones – potterowej pielęgniarki – Pani Pomfrey. Na ten wyjątkowy podpis czekałam dwa tygodnie. Choć w tej serii pojawia się niezbyt często, świetnie wykreowała postać opiekuńczej, choć potrafiącej postawić na swoim kobiety. 

Gemma Jones autograf, autograph Harry Potter

Kiedy otrzymałam cztery podpisy w tydzień, a także dwa jednego dnia, byłam bardzo szczęśliwa, ale wolałam aby odpowiedzi napływały do mnie w większych odstępach czasu. Teraz, gdy z nowych podpisów mogę cieszyć się znacznie rzadziej tęsknie za tamtym tygodniem i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się powtórzy.

Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!