Zielono mi - Miriam Margolyes

Los ostatnio mnie rozpieszcza, wystarczyłoby mi jeszcze paru stałych czytelników i mogłabym góry przenosić. Po ostatniej fali sukcesów (5 podpisów w tygodniu) powinnam co najmniej miesiąc dziękować za sukcesy i nie liczyć na nic więcej, ale los spłatał mi bardzo miłego figla i tydzień po odebraniu przesyłki od bliźniaków, otrzymałam kolejny podpis.

Na autograf Miriam Margolyes czekałam 18 dni, otrzymałam go na innym zdjęciu, niż to które wysłałam. Nie mogę pochwalić się dedykacją, ale otrzymałam pozdrowienia, a podpis jest autentyczny.

Dla niewtajemniczonych: Miriam Margolyes grała profesor Sprout, nauczycielkę zielarstwa, najdłużej mogliśmy ją oglądać w drugiej części, gdy byliśmy świadkami lekcji o mandragorach. Z ciekawostek należny nadmienić, że Miriam jest homoseksualistką i od dawna żyje w trwałym związku.  W jednym ze swoich filmów grała Polkę o nazwisku Kowalski. 

Miriam Margolyes Autograph profesor Sprout autograf Harry Potter

Dziś bardzo krótko, ale treściwie. Dziękuje wszystkim, którzy odwiedzają tego bloga i komentują, to naprawdę zachęca do dalszej pracy mam nadzieję, że nadal chociaż czasami będzie tutaj zaglądać. 


Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!