Łobuzy dwa - James, Oliver Phelps

W poniedziałek dyskretnie przemilczałam, że gdy zeszłam do skrzynki znalazłam tam nie tylko list od Hazel Douglas, ale i drugą kopertę. Pierwszy raz w życiu miałam radość z dwóch przesyłek jednego dnia.

Wiele dni, tygodni, a nawet miesięcy zwątpienia,  aby w ciągu jednego dnia otrzymać aż dwie odpowiedzi. A tylko w sierpniu otrzymałam aż cztery. To niesamowite jak spełniają się marzenia, wystarczy zrobić tylko krok ku ich realizacji.


Musimy się jednak cofnąć w czasie, aż do stycznia bieżącego roku, kiedy nie otrzymałam jeszcze  żadnej odpowiedzi, a 16 dnia 2012 roku wysłałam swój trzeci list. Czytałam, że moi wybrańcy odpisują dość szybko, po 2-3 miesiącach. I po cichu sama liczyłam na dość szybką odpowiedź. Jakże się pomyliłam. Na forach dotyczących autografów na ich temat zapadła cisza, dopiero pod koniec lipca znów zaczęły spływać odpowiedzi, a we mnie odżyła nadzieja. 20 sierpnia, po ośmiu miesiącach otrzymałam autografy braci Phelps.  

Dwa wspaniałe podpisy od moich ulubionych bliźniaków, z dedykacją i pozdrowieniami. Ach, może wreszcie nauczę się ich rozróżniać. W ramach formalności  James i Olivier to potterowi Fred i George, którzy ujęli mnie już 10 lat temu, gdy pierwszy raz oglądałam Kamień Filozoficzny.

James & Oliver Phelps autograf, Autographs, Twins Phelps, Fred George Weasley Harry Potter

Tym samym jednego dnia otrzymałam autograf, na który czekałam do tej pory najdłużej – 8 miesięcy i najkrócej – 11 dni, oznacza to także, że otrzymałam, aż trzy autografy jednego dnia, ach to się już raczej nigdy nie powtórzy, jednak wolałabym te dwie odpowiedzi otrzymać dzień po dniu, aby móc się każdym z nich z osobna nacieszyć. Nie, nie narzekam. Kiedy to piszę dalej nie mogę przestać się uśmiechać. 

Być może ktoś z Was nie wie, że bliźniacy wcale nie mają rudych włosów. Kiedy dostali rolę do filmu i pochwalili się kolegom nikt nie chciał w to uwierzyć, pewnego dnia zafarbowali swoje naturalnie brązowe włosy na rudy, a koledzy kazali im się nie wygłupiać, myśląc, że ich nabierają.


Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!