Magia milczenia - Hazel Douglas

Dokładnie tydzień po obwieszczeniu mojego sukcesu mogę napisać Wam o kolejnej, miłej nowinie. Znów udało mi się pobić rekord czekania na przesyłkę, dziś nie zdołałam nawet zejść pięćset razy do skrzynki, o tym, że coś tam jest powiedziała mi mama. 

Oburzona, że każe mi iść po zwykłe rachunki, zwlekłam się z łóżka i  ruszyłam niechętnie. Jakże się pomyliłam. Moim oczom ukazała się wspaniała koperta, a raczej niezwykła jest jej zawartość. Dziś bez przedłużania i użalania się.

Znalazłam tam piękny autograf Hazel Douglas, na który czekałam zaledwie 11 dni, z piękną imienną dedykacją. 

Wiedziałam, że ta aktorka odpisuje szybko i mogę liczyć na autograf nawet  już po miesiącu, ale półtora tygodnia przeszło wszelkie moje oczekiwania. Jednakże znów podkreślę, że mam wrażenie iż dużą rolę odegrała koperta, którą ozdobiłam niezwykle starannie. Muszę przyznać, że bardzo lubię to robić. Nie jestem zbyt utalentowana, ale zdeterminowana, uparta i mam sporo pomysłów. I wydaje mi się, że wychodzi to całkiem ładnie.

Kim jest ta starsza Pani? Odegrała rolę Bathildy Bagshot w siódmym Potterze, mimo, że na ekranie nie wypowiada ani jednego słowa urzekła mnie swą grą, pokazała, że mowa ciała i mimika, mogą powiedzieć więcej niż tysiące wypowiedzianych słów. 

Hazel Douglas autograf autograph Bathilda Bagshot Harry Potter koperta list z prośbą o autograf

Mojej radości nie było  końca, zwłaszcza, że to niejedyna niespodzianka tego dnia, jeżeli chcecie wiedzieć o co chodzi zapraszam na bloga w niedzielę o 20.00 ;)


Jak zdobyć autograf zagranicznej gwiazdy? Zapraszam do sprawdzenia filmowego poradnika!
A także innych postów z autografami obsady filmów "Harry Potter"!